вівторок, 8 вересня 2015 р.

Kobiety i ich cele | Seks w wielkim mieście

Ostatnio zrobiłam sobie maraton z Seks w wielkim mieście. Obejrzałam wszystkie sezony serialu i wszystkie filmy. Nigdy nie oglądałam wszystkich odcinków podrząd, tylko jak włączałam telewizje, to oglądałam to co leciało (pewnie jak większość z nas).

 Jestem taką osobą, która cały czas szuka sens w każdej obejrzanej lub przeczytanej historii. Po prostu wydaje mi się, że wszystko powinno mieć sens. Dlatego nie jest dziwne to, że i w tej historii znalazłam sens :)

Kobiety o których idzie mowa, zdobyli wszystko same, oni długo szły do swojej celi i tym samym zdobyły to co mają. Buty za 300 dolarów mogą wydawać się szaleństwem, ale one zarobiły same na to. Żaden z ich facetów nie dał im tego. W tym serialu nie ma tak zwanego "sponsorstwa", jest tylko to, do czego one dopracowały się.

Każda z nich, oprócz osiągnięcia sukcesu, również szukała miłość, nawet Samatna nie jest wyjątkiem. Przecież oni są tylko ludźmi i potrzebują kogoś obok siebie.

Właśnie dlatego warto z nich brać przykład, ponieważ to są bardzo silne i mądre kobiety, które osiągnęli sukces, mają swoją pasje i kochanych osób obok siebie. 

Немає коментарів:

Дописати коментар